Tým

Patrik Timčák (Timi)

Narodil jsem se 28.8.1990 v Karviné. Od svých 5 do 21 let jsem se věnoval závodně krasobruslení, kde jsem působil i v České krasobruslařské reprezentaci. Po ukončení kariéry amatérského ledu jsem vystupoval v několika známých ledních revue, kde dodnes účinkuji. V roce 2012 jsem se začal věnovat fitness, kondičnímu posilování cvičení na TRX posilovacích pásech a cvičení s vlastní váhou svého těla. V roce 2015 jsem začal studovat vysokou školu tělesné výchovy a sportu, ale bohužel z osobních důvodů jsem musel studium ukončit. Od roku 2017 žiji v Brumově-Bylnici, kde jsem začal vypomáhat s trénováním mladých a nadějných krasobruslařů a začal zde s trénováním kruhových tréninků a intervalových tréninků pro veřejnost. Mým cílem je naučit lidi se hýbat lépe a hlavně zdravěji, protože pohyb se neustále vyvíjí. Mezi mé koníčky patří kolo, krasobruslení, posilování a účast na extrémních závodech (SPARTAN RACE). Mám rád různé výzvy a adrenalin.

Certifikace:

  • Instruktor kondičního posilovaní (3DFA)
  • TRX trenér (3DFA)

Tomáš Plášek (Dufák)

Narodil jsem se 25.03.1994 ve Zlíně. Bydlím v Rokytnici u Slavičína. O sobě bych řekl, že miluji sport a vše kolem něj. Přes fotbal jsem se dostal k cyklistice a několik let závodil především na české scéně.

Kariéru jsem začínal v MTB Ondřejník (Kunčice pod Ondřejníkem), pak v týmu Alltraining-Lawi race team (Praha) a poslední působení bylo v týmu MTBS.cz race team (Praha). Po dobu celé cyklistické kariéry jsem se učil trénovat své tělo na maratony po všech stránkách.

Velkou zásluhu, co se týče tréninku a poznávání svého těla, má můj bývalý trenér Vojta Beran a týmová fyzioterapeutka Terezka Beranova. (Alltraning-lawi ). Jedna ze složek tréninkové přípravy bylo posilování, které mě neskutečně baví.

Po ukončení závodní kariéry jsem si udělal licenci na instruktora kondičního posilování u paní Blahušové (Wellness) v Praze. Paní Blahušová mi ještě více rozšířila obzory v oblasti posilování a odbornost jsem si ještě zdokonalil a stále zdokonaluji ve školícím centru IQ Pohyb, 3DFA a Kinesis pohybové studium Zlín.

Mým cílem je rozšiřovat kvalitní a moderní cvičení na Valašsku a předávat zkušenosti v kondiční oblasti.

Alltraining-tréninkové centrum závodní jezdec
Instruktor kondičního posilování (Wellness)
Diagnostika a kompenzace (3DFA)
Principy posilování stabilizačního systému CORE (IQ POHYB)
Zásobník cviků CORE (IQ POHYB)

Diana Fojtů (Didi)

Jmenuji se Diana Fojtů a narodila jsem se 24.8. 1991 ve Zlíně. Můj největší koníček je sport, a to především posilování, kterému propadám. Jsem na mateřské dovolené, takže se nejvíce věnuji rodině. Ke sportu jsem měla vždy blízko, ale naplno mě k tomu přivedl až můj partner. K tomu se samozrejmě postupně přidala zdravá strava. Moje tréninky jsou zaměřené spíše na kondici, zdravý pohyb a redukci váhy pomocí různorodých intervalových tréninků. Můj cíl je oslovit hlavně maminky, které by měly být trošku sobecké, aby si na sebe našly čas, cvičily a hlavně aby věděly, že i po porodu mají být stále krásné a přitažlivé :-). Být fit není jen o cvičení, ale je to styl života, který baví!

  • Instruktor kondičního posilování 3DFA
  • Instruktor 3D PUMP